İşbirlikleri 04 NİSAN 2016 / 14:50

SAP üniversitelere destek vermeye devam ediyor

SAP, Üniversite İşbirliği Programı kapsamında işbirliği yaptığı üniversitelerin sayısını her geçen gün artırıyor.

Dünyada 2 bin 300 üniversitede en güncel SAP sistemlerinin kullanımına imkan sağlayarak öğrencilere interaktif bir eğitim ortamı sağlayan SAP Üniversite İşbirliği Programı’nın İzmir’deki ilk üyesi İzmir Ekonomi Üniversitesi oldu. Böylece program kapsamında Türkiye’de ulaşılan üniversite sayısı 26’ya ulaştı.

Program sayesinde öğrenciler SAP sertifikasyon programlarına daha kolay ve avantajlı olarak ulaşabiliyor. Üniversite öğrencileri dünya üzerinde birçok lider firma tarafından kullanılan SAP çözümlerinin nasıl işlediğini bire bir uygulamayla öğrenebiliyor. Öğrenciler, mezun olduktan sonra kariyer ve iş olanakları anlamında iş hayatına bir adım önde atılma şansına sahip oluyor.

Program, öğretim üyelerine de dünyadaki diğer öğretim üyeleri ile iletişime geçebilme, deneyimlerini paylaşabilme ve işbirliği kurarak sınırsız sayılabilecek kadar çok bilgi, belge ve araştırmaya ulaşma imkanı sunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun