İşbirlikleri 03 NİSAN 2015 / 13:57

SanDisk ESL ile işbirliğini güçlendiriyor

SanDisk, Almanya, Fransa ve İngiltere’de oynanacak ESL Ulusal Şampiyonlar Ligi’nin resmi SSD sponsoru oldu.

 

SanDisk, işbirliği kapsamında bu yıl Almanya, Fransa ve İngiltere’de oynanacak ESL Ulusal Şampiyonlar Ligi’nin resmi SSD sponsoru olarak, yüksek hız ve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkan SSD teknolojisini, performansını en üst seviyeye çıkarmak isteyen oyunculara sunacak.

SanDisk aynı zamanda bu yıl İskandinavya’da (Danimarka, Finlandiya, İzlanda, Norveç ve İsveç) gerçekleştirilecek yepyeni bir Go4 Cup Serisi’nin de sponsoru olacak. İki firma arasındaki işbirliği ilk kez gamescom 2014’te başlamış, SanDisk ESL Pro Serisi’ni SanDisk Extreme PRO SSD’ler ile desteklemişti. Go4Dota2 Cup Serisi’nde de oyunculara ve takımlara benzersiz bir oyun deneyimi sunarak, onları birinci sıraya taşıyacak yarışmanın ilk aşamalarında onların yanında olmuştu.

SanDisk EMEA Ürün Pazarlama Müdürü Darragh O’Toole, "2015, ESL ile işbirliğimizin ikinci yılı. Bu yıl da takımların SanDisk’ten beklentilerini karşılayacak şekilde hızlı yanıt ve düşük yükleme süreleri sunabilen, oyuncuları profesyonel performans seviyesine taşıyabilen SanDisk Extreme PRO SSD’ler ile ligde yer alacağımız için çok heyecanlıyız" diyor.

ESL Pro Gaming Genel Müdürü Ulrich Schulze ise, işbirliğiyle ilgili olarak, “Bu yıl bir kez daha SanDisk ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Başarılı ve uzun vadeli bir işbirliği olmasını diliyoruz" diyor.
ETİKETLER : esl sandisk