İşbirlikleri 09 ARALIK 2015 / 15:58

Pronet Turkcell ile güçlerini birleştirdi

Pronet ve Turkcell kesintisiz bağlantı ve daha hızlı iletişime uygun altyapıyı hayata geçirmek üzere işbirliği yaptı.

Pronet, müşterilerine kesintisiz hizmet vermek üzere Turkcell’in M2M altyapısı ve kapsama gücünü altyapı sistemlerine entegre etti. Olağan dışı durumlarda bilgilendirme ve müdahaleyi çok daha hızlı hale getiren Turkcell mobil internet ve M2M altyapısı, artık alarm merkeziyle çok daha güvenli ve kesintisiz iletişim sağlıyor. Mobil internet teknolojisi, kablolama açısından kullanım kolaylığı ile müşteriler için maliyet avantajı da getirirken,  Pronet müşterileri aynı zamanda  kendi alarm sistemlerine de erişip sistemi ihtiyaçları doğrultusunda yönetebilecekler.  
 
Pronet Pazarlama Direktörü Burçin Baysak konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Türkiye’nin lider güvenlik firması Pronet olarak, müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya odaklanıyor, alarm merkezimizle  müşterilerimizin hayatlarını 7/24 koruyoruz. Alarm sinyaline geri dönüş süresinde dünya ortalamasının çok üzerinde hizmet veriyoruz. Bu kapsamda Turkcell’le yeni bir işbirliğini hayata geçirdik. Turkcell’in mobil internet ve M2M teknolojileri ile müşterilerimize daha güvenli ve daha hızlı iletişim kurabilecek bir altyapıyla hizmet veriyoruz. İnovatif bir güvenlik şirketi olarak teknolojiyi ve teknolojik altyapıyı en iyi şekilde kullanıp müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, zamandan ve mekandan bağımsız yeni ürün ve hizmetler sunmayı her zaman odağımızda tutuyoruz.” dedi.
 
Turkcell İş Segmenti Direktörü Esra Süzme ise, Pronet ile yaptıkları işbirliğini şöyle değerlendirdi: “Güvenlik sistemlerinde Türkiye’nin lider markası Pronet’in, sistem kalite ve verimliliğini Turkcell’e emanet etmesi bizim için gurur verici Turkcell olarak biz, daima insana dokunan ve fayda sağlayan teknolojik gelişmelere odaklanmayı çok önemsiyoruz. Bu anlamda dünyayı yakından takip ediyoruz. Türkiye’de ‘akıllı yaşam’ kültürüne teknolojimizle öncülük ediyor ve bu kültürün hayatın her alanına yayılması için özel bir çaba gösteriyoruz. Turkcell olarak gerek bireysel gerek kurumsal müşterilerimizin güvenine layık olmak için daima çok çalışıyor ve yatırımlarımızı bu hedefle planlıyoruz.” 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun