İşbirlikleri 25 ŞUBAT 2016 / 14:43

Paraşüt ve Penta Teknoloji işbirliğine gitti

Paraşüt, uygulamanın satışı için Türkiye'nin en yaygın dağıtıcılarından Yıldız Holding iştiraki Penta Teknoloji ile el sıkıştı

İşbirliği kapsamında Paraşüt, Penta'nın Türkiye genelindeki 6000’i aşkın aktif satış noktasına ulaşmış olacak. Konuyla ilgili olarak Paraşüt Kurucu Ortağı Sean X. Yu  şu açıklamayı yaptı:
 
“Paraşüt olarak Türkiye'deki KOBİ'lerin finansal yönetim sorunlarına, web teknolojilerinin imkânlarını kullanarak, bütçelerine uygun fiyatlarla çözüm olabilmek için yola çıktık. Küçük işletmelerin büyük çoğunluğuna erişmek ve tüm Türkiye'de sesimizi daha fazla duyurmak istiyoruz. Geçtiğimiz yılı hedeflerimize ulaşarak kapattık. Bu yıl ise, Türkiye genelinde 200 bin işletmeye ulaşmayı hedefliyoruz. Penta Teknoloji'nin dağıtım kanalı aracılığıyla bu hedefimize bir adım daha yaklaşacağımızı temenni ediyorum. İşbirliğinin sektör adına hayırlı olmasını dilerim."
 
Penta Teknoloji Pazarlama ve Satış Destek Müdürü Candan Tuncer ise, bu işbirliği ile ilgili olarak:
 
“Katma değerli dağıtıcılıklar ağımıza KOBİ'lerin finansal ihtiyaçlarına çözüm olan Paraşüt gibi alanında öncü bir markayı dahil etmekten dolayı mutluyuz. Bu anlaşma ürün gamı zenginleştirme hedefimiz doğrultusunda bizim için önemli bir adım oldu. Paraşüt'ü hedeflerine dağıtım ağımızın gücüyle taşımayı ve markaya önemli katkılarda bulunmayı hedefliyoruz" dedi.
ETİKETLER : paraşüt penta
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun