İşbirlikleri 06 ŞUBAT 2016 / 12:00

Panasonic Rio Olimpiyatları’nın görsel çözüm ortağı olacak

Panasonic, imzalanan ortaklık anlaşması kapsamında 100’den fazla yüksek parlaklığa sahip kompakt 20.000 lümenlik projektör çoklu Yayın Kalitesinde 2-M/E Canlı Değiştiriciler ve diğer görsel ekipmanları sağlayacak.

Ses ve Görsel Ekipmanlar kategorisinde Dünya Çapında Resmi Olimpiyat Ortağı olan Panasonic, Rio de Janeiro’daki dünyanın en iyi seremonilerini seyredecek olan izleyicilerin tamamına etkileyici görüntüler sunarak Açılış ve Kapanış Seremonilerinin kalitesinin ve heyecanının artmasına katkıda bulunacak.

Ortaklık kapsamında ve Panasonic’in en son teknolojileri ve geçmişten gelen kapsamlı Olimpiyat Oyunları tecrübesinden faydalanmak üzere Panasonic, Rio 2016 Seremoni Departmanı ve prodüksiyon şirketi CC2016 (Ceremony Cariocas) ile yakından çalışacak. Panasonic; Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarına yönelik görsel sistemler için projektör sistem tasarımı, teknik danışmanlık, sistem kurulumu ve yerinde çalıştırma ve bakım dahil olmak üzere anahtar teslim görsel çözüm sağlanmasından sorumlu olacak.

Panasonic, Rio 2016 Olimpik ve Paralimpik Oyunları için ayrıca LED Büyük Ekran Görüntüleme Sistemleri, Profesyonel Ses Sistemleri, Yayın Ekipmanı, AV Güvenlik Kamerası Sistemleri ve Televizyonları sağlayacak. Kendini “Tutkuyu Paylaşma”ya adayan Panasonic, dünyanın en iyi sporcularının heyecan, tutku ve dinamik performansını oyunlardaki ve etkinliği dünyanın her yerinde evinden izleyen seyircilere ulaştıracak.