İşbirlikleri 12 ARALIK 2014 / 13:14

Koyuncu Elektronik Prestigio Türkiye distribütörü oldu

Prestigio’nun tüm ürün gamının Türkiye münhasır distribütörü Koyuncu Elektronik oldu. Dünyanın 85 ülkesinde satılan Prestigio markalı ürünler arasında en son teknolojiye sahip akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar ve araç içi kameraların yanı sıra mobil sağlık cihazları, dijital panolar gibi yenilikçi ürünler de bulunuyor.Yapılan distribütörlük anlaşması sonrasında yeniden yapılanan Prestigio Türkiye ekibi; iş geliştirme, pazarlama ve müşteri iletişimi konularında ülke ofisi olarak çalışmalarına devam edecek. Koyuncu Elektronik ile yapılan işbirliği sayesinde Prestigio markasını çok daha geniş bir kanala ulaştırma imkânı yakaladıklarını belirten Prestigio Türkiye Genel Müdürü Korkut Ekeş yeni distribütörlük anlaşması hakkında şunları söyledi:

“Prestigio olarak yüksek teknoloji ürünlerini şık tasarımlarla birleştirip uygun fiyatlarla teknoloji severlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Koyuncu Elektronik’in uzun yıllara dayanan sektör deneyiminin gücü sayesinde önümüzdeki dönemde pazar payımızı artırarak büyümeye devam edeceğimize inanıyorum”.

1997 yılından beri dünyanın en büyük teknoloji markalarının ülkemizdeki distribütörlüğünü başarı ile sürdüren Koyuncu Elektronik Genel Müdür Yardımcısı Ali Yipelli ise son yıllarda mobil cihazlarda yaşanan gelişmelere dikkat çekerek şunları söyledi:

“Koyuncu Elektronik olarak dağıtıcılığını üstlendiğimiz uluslararası markalara Prestigio’yu da eklemiş olmaktan dolayı çok mutluyuz. Türkiye geneline yayılmış iş ortaklarımız sayesinde Prestigio’nun özellikle Rusya ve Avrupa ülkelerinde gösterdiği başarının ülkemizde de devam etmesi için hep birlikte çalışacağız.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun