İşbirlikleri 24 MART 2015 / 15:31

Kliksa ve iyzico işbirliğine gidiyor

Ödeme sistemleri platformu iyzico, Türkiye’de e-ticaretin en önemli oyuncularından Kliksa.com ile bir işbirliği anlaşmasına imza attı. Bu anlaşma ile Kliksa.com, iyzico’nun yüksek güvenlik ve verimlilik sunan ödeme altyapısı ile müşterilerine hizmet sunacak.Yenilikçi ödeme sistemleri platformu iyzico, Kliksa.com ile önemli bir işbirliği anlaşmasına imza attı. Tüketicilere, alternatif ödeme seçeneklerine daha kolay ulaşabilecekleri ve dünya standartlarında bir ödeme altyapısı sunmak isteyen Kliksa, bu doğrultuda iyzico platformunu tercih etti.

iyzico CEO’su Barbaros Özbugutu, “Ödeme sistemleri sektörüne liderlik eden bir şirket olarak e-ticaret alanının öncü şirketlerinden Kliksa.com ile işbirliği yapmaktan mutluyuz. iyzico, uzman kadrosu ve yenilikçi yaklaşımıyla yaklaşık 2 yıllık kısa sayılabilecek bir süreçte 10 bini aşkın kayıtlı üye işyeri sayısına ulaştı. TTNET gibi dikkat çeken iş ortaklarıyla önemli projelere imza attı. Kliksa gibi alanında güçlü bir şirketle çalışacak olmak da iyzico için ayrı bir gurur sebebi olacak” dedi.

Kliksa’nın Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan ise, “Kullanıcılarımızın daha hızlı ve esnek platformlar üzerinden alışveriş yapmalarına olanak sağlayacak teknoloji yatırımlarımızla 5 yılda e-ticaret sektörünün lideri olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda e-ticaretin temel ayaklarından birini oluşturan ödeme sistemleri altyapımızı iyzico ile güçlendirerek dünya standartlarında bir ödeme altyapısına sahip olacağız” şeklinde konuştu.
ETİKETLER : izyico kliksa.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun