İşbirlikleri 15 HAZİRAN 2016 / 15:58

Kinguin ESL’e sponsor oldu

Kinguin, dünyanın en büyük e-spor organizasyonu ESL’e sponsor oldu.

Kinguin, e-spora verdiği destekle de tanınan bir şirket. Bu desteklerin son örneğiyse e-spor organizasyonu ESL’e önümüzdeki bir yıl boyunca sponsor olacağı açıklamasıyla geldi.

Kinguin’in Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdürü Adam Gruda konuyla ilgili düşüncelerini, “Kinguin olarak, çok çeşitli duygular yaşıyoruz. Gururla karışık bir heyecan içerisindeyiz. Fakat hepsinden öte, böylesine büyük bir etkinliğin parçası olduğumuz için çok mutluyuz. E-spor alanında, ilk e-spor takımımızı kurduğumuzdan bu yana attığımız en büyük adım diyebilirim bu ortaklık için. Bu işbirliğinin sonuçlarını görmek için sabırsızlanıyoruz.” diyerek ifade etti.

Şirketin Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Gary Szlatiner ise ESL ile olan işbirliğini şu sözlerle değerlendirdi, “Sponsor olduğumuz 10 etkinlik için ESL ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz. ESL’in tarihi boyunca düzenlediği akılda kalıcı turnuvaları düşününce, önümüzdeki ayların sadece bizim için değil; tüm e-spor takipçileri için çok önemli gelişmelere sahne olacağını düşünüyorum.”

Kinguin sponsorluğunda yapılacak 10 etkinliğin ilki, 11 Haziran’da başlayan ESL İngiltere Şampiyonası 2016 Bahar Sezonu finali olacak. Onu takip edecek diğer etkinlikler ise şöyle:

18-19 Haziran, ESL One - Frankfurt, Almanya
18-21 Haziran, DreamHack Summer - Jönköping, İsveç
28-31 Temmuz, IEM - Şangay, Çin
18-21 Ağustos, ESL Meisterchaft - Köln, Almanya
1-2 Ekim, ESL One - New York, ABD
21-23 Ekim, ESL Pro League 4. Sezon Finali, (mekân daha sonra ilan edilecek)
19-20 Kasım, IEM - Oakland, ABD
16-18 Aralık, IEM - Gyeonggi, Güney Kore
Mart 2017, IEM - Katowice, Polonya
ETİKETLER : kinguin esl
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun