İşbirlikleri 13 NİSAN 2015 / 15:09

HP'den Arena'ya iki ödül verildi

HP Türkiye kişisel sistemler ve baskı grubu ürünlerinin dağıtımını yapan Arena, HP Türkiye’den “2014 Yılı; En Yüksek Ciro Yapan Dağıtıcı ve En Yaygın Kanal Ağına Sahip Dağıtıcı” ödüllerini aldı.


Türkiye’nin teknoloji dağıtıcılarından Arena, dünya çapında faaliyet gösteren ve geniş ürün yelpazesiyle hizmet sunan Hewlett-Packard tarafından, "2014 Yılı; En Yüksek Ciro Gerçekleştiren Distribütör ve En Yaygın Distribütör" ödüllerine layık görüldü.

Dağıtılan ödülle ilgili olarak Arena Genel Müdürü Okay Nasır, iş ortaklarına, mühendislerine, teknik destek ekiplerine ve Arena ekibine teşekkürlerini sundu. Kurumsal çözümler sunma anlayışları, güçlü kanal yapıları ve yaygınlık güçleriyle HP ürünlerini daha çok iş ortaklarına ulaştırmayı, iş ortaklarıyla da tüketiciye ulaştırmayı hedeflediklerini belirtti.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun