İşbirlikleri 12 ŞUBAT 2016 / 16:57

Foursquare ve Delivery Hero güçlerini birleştiriyor

Konum tabanlı popüler servis Foursquare ile Avrupa merkezli en büyük girişimlerinden olan Delivery Hero güçlerini birleştiriyor.

Foursquare ve Delivery Hero, ABD pazarında güçlerini arttırmak için ortaklığa gidiyor. 38 Amerika şehrinde geçerli olacak uygulama ile kullanıcılar, Foursquare uygulaması üzerinden, Delivery Hero ikonu gördükleri mağaza ve restoranlardan sipariş verebilecekler.

Amerika’da Yelp gibi güçlü bir rakibi olan Foursquare’in Delivery Hero ile attığı adım gayet mantıklı görünüyor.  Delivery.com’un ABD’nin 38 şehrinde 10 bin yerel işletmeyle çalıştığı belirtiliyor. Foursquare Delivery.com ile entegrasyonu Button aracılığıyla sağlıyor.  Uber, Airbnb gibi şirketlerinde kullandığı Button mobil ticaret platformu entegrasyonu ile kullanıcılar, ödeme için Delivery.com uygulamasına yönlendirilerek siparişlerini tamamlıyor. Geçtiğimiz yıl Yemeksepeti’ni satın alan Delivery Hero’nun benzer bir hizmeti Türkiye’de sunması ihtimali bulunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun