İşbirlikleri 07 EKİM 2013 / 11:37

Empatiq'ten dağıtım anlaşması

Sangoma Ürünlerinin Türkiye dağıtıcılığını Empatiq İletişim Teknolojileri sağlayacak.Telekomünikasyon sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Empatiq İletişim Teknolojileri, imzaladığı dağıtıcılık anlaşmasıyla Sangoma Technologies ürünlerini, çözüm ortakları aracılığıyla kurumlara ulaştıracak. Türkiye’deki satış ve satış sonrası operasyonlarından sorumlu olacak.

Empatiq Genel Müdürü Aykut Sağlam "Sangoma Technologies, veri iletişimi ve telekomünikasyon uygulamaları başta olmak üzere, kurumların IP iletişim sistemlerini güçlendiren yazılım ve donanım bileşeni ürünlerini pazara sunuyor. Sangoma markasının Lync sertifikalı ürünü, iletişim sistemlerinin, santraller ile entegre olmasını sağlıyor. Ürünler, aynı zamanda, telekom operatörleri tarafından santral üzerinden sunulan hizmetlerde ve birçok santral markası tarafından, diğer sistemlere entegre edilirken kullanılıyor. " şeklinde bir açıklamayla dağıtıcılığını yapacakları teknoloji firmasının ürünleriyle ilgili bilgi verdi.
ETİKETLER : empati
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun