İşbirlikleri 25 MART 2013 / 14:27

Datagate Bilgisayar Energizer’ın Türkiye distribütörü oldu

Datagate ve Avenir Telecom'la Energizer ürünlerinin dağıtıcılığı konusunda anlaşma imzaladı. Öncelikli hedefleri arasında zincir elektronik mağazaları ile telekom sektöründe faaliyet gösteren dağıtıcılar olan Energizer, her türlü cep telefonu kullanıcısına hitap eden çoklu bağlantılı araç tipi ve duvar tipi şarj cihazları ile piyasadaki tüm marka ve modeldeki cep telefonuna hitap etmeyi planlıyor.

İlk etapta cep telefonu pazarına hâkim olmayı hedefleyen marka, özellikle “üçü bir arada” ürün konsepti ile kullanıcılarına her ortamda uygun şarj çözümüne ulaşma imkanı sağlıyor. Evrensel ve markaya özel üretilmiş notebook şarj adaptörleri ile kullanıcılara seyahat etme özgürlüğü de sunan Energizer, aynı zamanda görüntü ve ses sistemleri için ürettiği nikel ve altın kaplamalı kablo çözümleri ile tüketici elektroniği pazarında kendine yer bulmayı amaçlıyor.

Datagate Genel Müdürü Salih Baş, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden Avenir Telecom’la başlattıkları iş ortaklığından büyük mutluluk duyduklarını belirtti ve “Datagate güvencisiyle Türkiye pazarına giriş yapan Energizer’ın, ürün yelpazemizi genişletmesinden ve Avrupa’daki Telekom sektörüyle iş ortaklığımızı pekiştirmesinden dolayı çok mutluyuz” dedi.
ETİKETLER : datagate energizer
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun