İşbirlikleri 04 MAYIS 2015 / 10:39

Citrix Openstack Foundsation'a sponsor oldu

Citrix, bulut çözümlerinin büyümesi için paylaşımlı kaynaklar temin ederek geliştiriciler, kullanıcılar ve tüm ekosisteme destek sağlayan OpenStack Foundation'ın Kurumsal Sponsoru olduğunu duyurdu.

Citrix'in NetScaler ve XenServer çözümleri, dünyadaki en büyük bulut altyapı sağlayıcılardan bazılarında temel altyapı olarak kullanılıyor ve bu duyuru ile Citrix bulutlarını OpenStack üzerinde kurmayı tercih eden müşterilere bu ürünlerin gücünü sunuyor.

Uygulama, Citrix'in sektörde standartların belirlenmesine destek olma ve açık kaynaklı bulut projelerinin daha hızlı benimsenmesini sağlama konularında uzun bir geçmişi var. OpenStack projesinin ilk günlerinde, Citrix aktif olarak OpenStack kod tabanına ve topluluğuna katkıda bulundu. İşbirliği kapsamında Citrix Kurumsal Sponsor olarak kapsamlı teknoloji ve mimari etkinlikleri gerçekleştirecek, bulut altyapısı ve ağ çözümlerini öncü OpenStack dağıtımları ile entegre edecek.

Citrix, diğer sektör standartlaştırma çalışmalarını ve Apache Software Foundation ve Linux Foundation gibi açık kaynaklı girişimleri desteklemeye devam ediyor ve Apache CloudStack ve CloudPlatform gibi bulut altyapısı platformlarına yatırım yapmaya devam edecek.

OpenStack Foundation, dünya çapında 155 ülkede 22 binden fazla kişiye hizmet veriyor ve herkese açık ve özel bulutların büyümesi için paylaşımlı kaynaklar temin ederek geliştiriciler, kullanıcılar ve tüm ekosisteme destek sağlıyor. Citrix, OpensStack sponsorluğu ile başarısı kanıtlanmış bir organizasyon ve temel kapsamında işbirliği, inovasyon ve standartlaştırma konusunda ortak bir hedefi olan teknoloji şirketleri arasına katıldı.
ETİKETLER : citrix openstack
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun