İşbirlikleri 23 HAZİRAN 2016 / 15:24

Avnet ve VMware'den yeni eğitim iş birliği

Avnet ve VMware arasındaki anlaşmayla AVnet Türkiye, VMware yetkili eğitim merkezi olarak bulut ve sanallaştırma eğitimlerini Türkiye’de vermek üzere yetkilendirildi.

Avnet, VMware ile eğitim merkezleri alanında yanında yeni bir anlaşma gerçekleştirdi. Avnet bu yeni anlaşma ile EMEA ülkelerindeki “VMware Yetkili Eğitim Merkezi Anlaşması”nın Türkiye’yi de kapsayacak şekilde genişletildiğini duyurdu. 14 yıllık geçmişe dayanan uluslararası VMware-Avnet dağıtım işbirliği artık Türkiye’yi de kapsayacak. Avnet EMEA hâlihazırda 10’dan fazla ülkede iş ortakları, son kullanıcılar ve BT uzmanları için VMware Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet veriyor. Yapılan yeni bu anlaşmayla Türkeye’de de VMware eğitimlerini vermesi mümkün olacak.
 
Avnet Technology Solutions Türkiye Genel Müdürü Hakkı Eren, “VMware’in sanallaştırma çözümleri, kullanım kolaylığı ve maliyet avantajı sağlayan ve birçok modern veri merkezinde kullanılan önemli bir bileşendir. Ortaklığımızın bu şekilde genişletilmesi hem VMware hem de Avnet için çok önemlidir.
Bu sayede iş ortaklarımız VMware ile ilgili geniş ve çeşitli eğitim imkânlarından yararlanabilecekler. Aynı zamanda müşterilerine sunacakları ek değerler sayesinde müşterileri ile olan ilişkilerini daha da iyileştirme fırsatı yakalayacaklar. Teknolojiyi, işletme çözümlerine dönüştürmeye olan bağlılığımızı destekleyen, VMware eğitim çözümlerini Türkiye pazarına sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca Avnet Akademi portföyümüzü güçlendirmekten dolayı da mutluyuz’’ dedi.
 
VMware Türkiye Ülke Müdürü Murat Mediceler, Avnet’in Türkiye’de VMware Yetkili Eğitim Merkezi olmasından mutlu olduklarını belirterek;  ‘’Avnet teknik uzmanları kanal iş ortaklarımıza sunduğumuz program ve hizmetleri iyileştirerek, iş ortaklarımızın VMware sanallaştırma uzmanlığı konusunda artan danışman taleplerinin karşılamasını sağlıyor. Hem Avnet, hem iş ortaklarımız hem de müşterilerimiz için kazançlı bir durum ortaya çıkıyor” dedi.
 
ETİKETLER : Avnet VMware
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun