İşbirlikleri 05 AĞUSTOS 2014 / 14:36

ASUS, Zenfone için Bilkom ile dağıtıcılık anlaşması yaptı

Bilkom, ASUS ile imzaladığı anlaşma kapsamında yeni Zenfone telefon ailesini dağıtacak.
Asus, tüketici pazarında ses getirecek yeni Zenfone serisini “Bilkom Güvencesi” ile Türkiye pazarına sunacak. Dağıtıcılık anlaşmasıyla ilgili olarak Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık, Bilkom’un, işbirliği yaptığı markaları için, uzun yıllardır sürdürdüğü pazar geliştirme faaliyetleri ve misyonu olan dijital yaşam koçluğu sayesinde Türkiye’de olgunlaştırdığı teknoloji pazarı portföyüne ASUS’u da dahil etmekten mutluluk duyduklarını belirtti.
Bilkom olarak, işbirliğine girdikleri markalara tüketicilerin dikkatini çekmeyi, gereken önemin verilmesine katkı sağlamayı temel gaye edindiklerini aktaran Cömert Varlık, “Bugüne kadar çalıştığımız markaların değerlerini koruyan ve katkı sağlayan çalışmalarımız nedeniyle bizimle işbirliği yapmak için oldukça fazla talep geliyordu. Biz her zaman, öncelikli olarak Türkiye’deki pazarın ve tüketicinin ihtiyaçlarını, beklentilerini karşılayan, alanının en değerli markaları ile işbirliklerine girmeyi tercih ettik. Odaklandığımız katma değerli dağıtım stratejimiz, iş anlayışlarımız ve ilkelerimiz konusunda örtüştüğümüz Asus ile de işbirliğini imzaladık ve Zenfone gibi son derece şık ve güzel bir seriyi perakende sektörü üzerinden çok yakında piyasaya sunacağız” dedi. Varlık, Bilkom’un, “seçici ancak yeni işbirliklerine açık” olduğuna vurgu yaptı.
"Dijital yaşam koçluğunda Bilkom önemli bir isim"
Varlık Türkiye’deki tüketicilerin dünyanın en son teknolojisi ile tanışması ve en verimli şekilde kullanılması gerekliliğine inandıklarını ve bu doğrultuda , dijital yaşam keyfinin herkesçe yaşanmasını sağlayan dijital yaşam koçluğunun ülke genelinde kabul gördüğüne; tüketiciler için “Bilkom Güvencesi”nin önemli bir tercih unsuru olduğuna dikkat çekti.
ASUS’un Sorumlu Ülke Müdürü Bora Aras ise Bilkom ile yapılan anlaşma kapsamında şunları söyledi:
“Bilkom, Türkiye pazarında, taşıdığı markalara pazarlama, dağıtım kanalları ve satış sonrası hizmetlerinde sağladığı katma değerler nedeniyle Bilkom’u tercih ettik. Tüketici nezdinde güven unsuru olarak kabul edilen Bilkom hizmetlerinin, ASUS ürünleri için de eksiksiz yerine getireleceğini bilmek bizleri memnun etmektedir. Dağıtıcılık anlaşmamızın uzun yıllar sürecek kalıcı bir dostluğun ilk adımı olmasını temenni ediyorum."
ETİKETLER : asus bilkom zenfone
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun