İşbirlikleri 26 EKİM 2015 / 11:22

ASUS Türkiye ve Teknoser işbirliği

ASUS Türkiye, dizüstü bilgisayar ve Workstation ürün gruplarının servis hizmetleri için Teknoser’i tercih etti. İki şirket arasında gerçekleşen işbirliği ile iki ürün grubunda, ASUS ürünlerine yönelik servis çözümleri Teknoser tarafından sunuluyor.

İşbirliğinin hem kurumsal kullanıcıların hem de son kullanıcıların kullandığı ürünleri kapsadığını belirten ASUS Türkiye Servis Müdürü Ufuk Özgür, “Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları servis çözümünü hızlı ve kaliteli bir şekilde almaları bizim için son derece önemli. Teknoser’in alanındaki uzmanlığını Türkiye genelindeki yaygın servis ağı ile desteklemesi, kendi servis noktalarında kendi personeli ile servis hizmeti sunması tercihimizi şekillendiren en önemli faktörler oldu. Ek olarak, benzer ve farklı ürün gruplarında diğer üreticilerle gerçekleştirdiği proje ve işbirliklerinden gelen olumlu referansları da Teknoser seçimimizde teşvik edici oldu” dedi.
 
ASUS Türkiye’ye ve müşterilerine hizmet sunmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Teknoser Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Gürsu ise, “Workstation ürünlerine yerinde servis hizmeti sunarken, dizüstü bilgisayar ürünlerinde hem resepsiyon hem de kargo aracılığıyla atölye servisi veriyoruz. Sistem entegrasyon ve saha hizmetlerinde Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olarak, güçlü referanslarımız arasına ASUS markasını eklemek bizi gururlandırıyor. İşbirliğimizin uzun soluklu olacağına inanıyor ve bunun için tüm gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu. 
 
ETİKETLER : Asus teknoser
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun