İşbirlikleri 28 ARALIK 2015 / 09:28

Apple teşhir ürünlerini sahibinden.com’da satacak

2015 yılında iOS işletim sistemi kullanan 1.4 milyon kişinin tercihi olan sahibinden.com’un uygulamaları Apple mağazalarında teşhir edilen tüm iOS işletim sistemine sahip cihazlarda yayınlanacak.

Apple mağazalarını ziyaret eden kullanıcılar önceden sahibinden.com uygulaması yüklü cihazlar sayesinde Apple hesabı yaratmadan ya da Apple hesabına girişte bulunmadan sahibinden.com uygulamasına erişim sağlayabilecek. sahibinden.com içerisinde yer alan milyonlarca ilanı Apple mağazaları içerisinde görüntüleyebilecek.
 
sahibinden.com mobil uygulaması iOS ya da Android işletim tabanlı mobil cihazlara sahip kullanıcılara pek çok kolaylık sağlıyor. Kullanıcılara çevrelerindeki emlak ilanlarını kolayca görüntüyebilmelerini sağlayan  “Yakınımda Ara”,  ilanların tam konumunu haritada gösteren Haritada göster", çok daha yüksek çözünürlüklü ilan fotoğraflarına erişim sağlayan "Mega Foto" en beğenilen fonksiyonlar olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca “Mobilden İlan Verme” özelliği iPhone ve Android kullanıcılarının cepten ve tabletten çok daha pratik şekilde ilan verebilmelerine olanak tanıyor. Öte yandan mobilde vasıta kategorisindeki yeni uygulamayla iPhone ve Android kullanıcıları ilan aşamasında araçlarının modelini seçtikten sonra standart tüm teknik özellikleri ve donanım bilgileri sahibinden.com tarafından ekleniyor. Böylelikle, hem ilan veren üyelerin kullanımı kolaylaşıyor hem de ilan bakan kullanıcılar çok daha fazla bilgiye ulaşabiliyor.
 
sahibinden.com mobil tarafta gerçekleştirdiği çalışmaların sonucu olarak sene içerisinde Stevie International Business Awards’da Android Uygulaması ile altın ödüle, Digital Age Dergisi ve MMA Türkiye (Mobil Pazarlama Derneği) “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” araştırmasında hem ilk 6 aylık hem de 2015 yılı genelinde 3 kategoride birinciliğe layık görüldü. Google Play Store tarafından “2015’in en iyi uygulamaları” arasında seçildi.
 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun