İşbirlikleri
İşbirlikleri
Haritalama Şirketi Here İle İlk İşbirliği Türk Girişimden Hali hazırda aynı yöne giden sürücü ve yolcuları bir araya getirerek daha uygun fiyatlı, keyifli ve duyarlı bir yolculuk sağlayan gerçek-zamanlı bir yolculuk paylaşım uygulaması olan Volt, Here ile imza attığı büyük iş birliğinin ardından ...
06 OCAK 17 / 09:56
İşbirlikleri
Huawei ve Vodafone'dan İşbirliği Dijital Dönüşüm Hareketi ile Türkiye’yi uçtan uca dijitalleştirmeyi hedefleyen Vodafone, bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Huawei ile yaptığı işbirliklerine bir yenisini ekliyor. Huawei ve Vodafone arasında yapılan işbirliği kapsamında ...
27 ARALIK 16 / 12:23
İşbirlikleri
Sanal Gerçeklik Liderleri Güçlerini Birleştiriyor! Samsung Electronics, dünya çapında sanal gerçeklik sektörünün büyümesini teşvik etmeyi amaçlayan ve kâr amacı gütmeyen Küresel Sanal Gerçeklik Birliği'nin kuruluşunda rol alacağını duyurdu.   Küresel Sanal Gerçeklik Birliği'nin amacı, VR'nin ...
26 ARALIK 16 / 16:42
İşbirlikleri
E-Bebek Asus Pro ile yenilendi Mağaza tasarımlarını yenileyen E-Bebek, kullanılan donanımların da günümüz ihtiyaçlarına yanıt verebilmesi amacıyla ASUSPRO Kurumsal Hepsi Bir Arada Bilgisayarları tercih etti. -Bu bir video advertorial içeriğidir-
16 ARALIK 16 / 16:55
İşbirlikleri
Bosch ve GE Digital işbirliğine gidiyor GE ve Bosch'un yazılım bölümleri, Nesnelerin İnterneti (IoT) kapsamında makinelerin ve cihazların birbirlerini anlamasına yardımcı olmak için ortak standartlar geliştirecek.
08 KASIM 16 / 08:41
İşbirlikleri
Penta ve Arcserve yeni işbirliklerini duyurdular Teknoloji dağıtıcısı Penta, veri koruma alanında faaliyet gösteren Arcserve ile yeni bir işbirliğine imza attığını duyurdu.
Alp Yaşar Terlemez 02 EYLÜL 16 / 10:30
İşbirlikleri
Stok Enerji, özel elektrikli otomobilin proje ortağı oldu Stok Enerji, Avrupa Birliği’nde 2020’de seri üretime geçilecek elektrikli otomobilin batarya ve batarya yönetim sistemini üreterek proje dahil oldu.
Ayhan Sevgi 14 TEMMUZ 16 / 15:00
İşbirlikleri
Acer ve Starbreeze’den sanal gerçeklik alanında iş birliği Acer ve Starbreeze Studios sanal gerçeklik alanında yeni bir iş birliği gerçekleştirdiler. İki şirket bu iş birliği kapsamında StarVR adında bir sanal gerçeklik gözlüğü geliştirecekler.
Alp Yaşar Terlemez 30 HAZİRAN 16 / 10:14
İşbirlikleri
Avnet ve VMware'den yeni eğitim iş birliği Avnet ve VMware arasındaki anlaşmayla AVnet Türkiye, VMware yetkili eğitim merkezi olarak bulut ve sanallaştırma eğitimlerini Türkiye’de vermek üzere yetkilendirildi.
Alp Yaşar Terlemez 23 HAZİRAN 16 / 15:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun