İş Yazılımları 12 KASIM 2015 / 14:32

SAP Teknoloji TIR’ı İstanbul’da ziyaretçilerini ağırlıyor

SAP’nin iş ağları, büyük veri, nesnelerin interneti gibi alanlarda çığır açan çözümlerini canlı demolarla 17 ülkede 6000’i aşkın ziyaretçi ile buluşturan SAP Run Simple Turu, İstanbul’da iş dünyası ve teknoloji ekosistemiyle buluştu.

SAP, spordan endüstriye, tarımdan finansa, farklı sektörlerdeki her ölçekten şirkete iş süreçlerini en son teknolojilerle daha sadeleştirilmiş ve inovasyona açık bir şekilde yönetme imkanı sunuyor. Spor analitikleri, dijital tarım çözümleri, perakende, bağlantılı otomobil teknolojisi gibi pek çok yenilikçi çözümü dünyanın farklı şehirlerinde tanıtan SAP Teknoloji TIR’ı bu kez İstanbul’da ziyaretçilerini 18 Kasım'a kadar ağırlıyor.

36 haftada 40 bin kilometre yol kat ederek, 17 ülkede 6000 ziyaretçiyi ağırlayan SAP Teknoloji TIR’ının son durağı İstanbul oldu. SAP’nin mevcut çözümlerinin, iş dünyası için çözüm örneklerinin demo ve sunumlarının yer aldığı SAP Teknoloji TIR’ı 14 Kasım'a kadar Kanyon Alışveriş Merkezi’nin önünde, 15 Kasım itibariyle SAPİnovasyon Merkezi'nin yer aldığı Teknopark’ta ziyaretçilerini ağırlayacak.

SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin şöyle konuştu: “Günümüzde artan veri ve hızla değişen ihtiyaçlar sebebiyle iş dünyasının karmaşıklaşması, her boyutta ve her sektörde faaliyet gösteren şirketlerin işlerini daha farklı yönetmeleri gerekliliğini doğuruyor. Dijital ekonomi çağının koşullarına ayak uyduramayan ve esnek olmayan çözümler, şirketlerin giderek artan beklentilerini karşılamaya yetmiyor ve şirketler, şimdiye kadar hiç karşılaşmadıkları kadar karmaşık süreçler yaşıyor. Bu süreçlerin yönetilmesini desteklemek için SAP olarak benimsediğimiz “sadeleşme” vizyonumuz doğrultusunda 25 farklı endüstride faaliyet gösteren müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz bulut, nesnelerin interneti, büyük veri yönetimi, veri tabanı ve analitikler gibi yenilikçi çözümlerden çarpıcı örnekleri SAP Run Simple Turu ile İstanbul’a getirdik. Teknolojiye olan ilginin giderek artmasıyla, SAP olarak sunduğumuz çözümler, yalnızca kurumsal müşterilerimizin değil, onların müşterilerinin, tedarikçilerinin ve son tüketicinin hayatına dokunacak fırsatlar sunuyor.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun