İş Yazılımları 15 NİSAN 2015 / 13:58

SAP S/4HANA’yı pazara sundu

Dünyanın ilk gerçek zamanlı bellek içi platformu olan SAP HANA için özel geliştirilmiş SAP Business Suite 4 SAP HANA, kurumsal iş yazılımlarını yeniden tanımlıyor. 3 Şubat’ta New York Borsası’ndaki lansman etkinliğinde tanıtılan SAP S/4HANA, SAP R/3’ten beri geliştirilmiş en büyük SAP inovasyonu olarak niteleniyor.

Gelecek nesil iş yazılımlarının yeni temsilcisi SAP Business Suite 4 SAP HANA, SAP müşterilerinin iş süreçlerini sadeleştirme vizyonuyla 3 Şubat’ta New York Borsası’ndaki lansman etkinliğinde tanıtıldı.

SAP CEO’su Bill McDermott, SAP S/4HANA’nın insanları ve yazılım teknolojilerini bir araya getirerek gerçek zamanlı, bağlantılı ve basit iş süreçleri tasarlamaya imkan sağladığını ve karmaşık BT altyapısının sonunun geldiğine inandığını söyledi.

SAP S/4HANA ile kurumların BT maliyetleri

SAP S/4HANA şirketlerin günden güne dijitalleşen ve sürekli bağlantı halinde olan bir dünyada artan iş ihtiyaçlarını karşılamalarını ve bunu karmaşıklığa imkan vermeden basit bir şekilde yapabilmelerini sağlıyor. Sadeleşmiş veri modeli, kurumların bilgi teknolojilerini yeniden tasarlamalarını ve daha az maliyetli bir BT operasyonuna geçmelerini sağlıyor.

Haziran 2014’te duyurulan SAP Simple Finance’ın müşterilerine anlık öngörülerle finans süreçlerini dönüştürmelerine imkan veren çözümü SAP S/4HANA’ya giden ilk yoldaki adımı oluşturuyor. SAP S/4HANA ayrıca SAP bulut çözümleri portföyünü de genişletecek. Kapsamlı portföy ile müşteriler, kendi ihtiyaçlarına uygun bulut çözümü mevcut SAP sistemlerine entegre şekilde tanımlayabilecek.

SAP, partner ekosisteminin pazara tanıtacağı SAP S/4HANA’nın önceden tanımlanmış kurulum paketleri aracılığıyla müşterilerinin hızlı ve minimum eforla SAP S/4HANA’ya geçişini sağlayacak.

 
ETİKETLER : S/4HANA sap
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun