İş Yazılımları 09 NİSAN 2013 / 09:40

Netsis iş akış yazılımı Netflow'u tanıttı

Netsis, kullanıcılarının iş akışlarının en verimli biçimde ilerlemesini ve olası zaman kayıplarının tamamen ortadan kaldırılmasını hedefleyen Netflow isimli web tabanlı iş akış yönetimi çözümünü kullanıma sunuyor.Şirkette yapılan açıklamaya göre, Netflow ile müşteri ilişkileri yönetiminden tedarik zincirine, finans yönetiminden dış ticarete kadar tüm modüllerini işletmenin farklı departmanları arasındaki iletişimin hızlandırılması hedefleniyor.

Netflow kullanıcısı, farklı iş uygulamalarını tek platformda buluşturarak internet olan her yerden kendi sistemine bağlanarak ofis ortamında çalışabiliyor. İş süreçlerinin otomasyonunu gerçekleştiren Netflow ile kullanıcı, ekranını ve tasarladığı akışı yönetme imkanıyla ister dokümanlarını ister formlarını elektronik ortama taşıyarak onay sistemine dahil ediyor.

Kurum içindeki süreçlerin denetimine de katkıda bulunan Netflow belge izlenebilirliği, erişilebilirliği ve dağıtımı artırırken departmanların entegrasyonunu da geliştiriyor. Yeni uygulamayla kişiye özel form tasarımı, mevcut iş süreçlerinden bağımsız doküman ve onay paylaşımları web tabanlı ortak bir platformda birleştiriliyor.

Netflow çözümünü incelemek için http://www.netsis.com.tr/Landing/netflow/ adresini kullanabilirsiniz.

Netsis'in çözümüyle ilgili bilgilerin ardından çözümün isminde bir sorun olduğunu belirtmek gerekiyor. Netsis'in kendi markasına uyumlu olsa da Netflow markası Cisco tarafından yıllardır kullanılıyor. Google'da bir arama yapılınca da "Netflow'un, Cisco tarafından geliştirilen ve IP trafik bilgisini toplayan network protokolü" olduğu görülüyor. Belki farklı bir alan gibi görülebilir ancak aynı markayla teknoloji alanında yola çıkmak riskli gibi görünüyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun