İş Yazılımları 28 AĞUSTOS 2013 / 17:29

eBA Tanıtım günleri 27 Eylül'de başlıyor

Bilişim dünyasının yöneticileri ve profesyonelleri Harbiye ICC İstanbul Kongre Merkezi’nde 27 Eylül Cuma günü Bimser Çözüm’ün gerçekleştireceği toplantıda bir araya geliyor.Bilişim dünyası elektronik belge akışı ile ilgili gelişmeleri konuşmak için toplanıyor. 27 Eylül’de Harbiye ICC İstanbul Kongre Merkezi’nde tam gün gerçekleştirilecek toplantıda, ‘‘eBA iş akışı ve doküman yönetim sistemi’’ BİMSER tarafından tüm yönleriyle tanıtılacak. Katılımcı yöneticilerin bazıları, bu sistemle geliştirdikleri başarılı uygulamalardan örnekler verecekler. Ayrıca eBA ürününe yeni ilave edilen ‘İş Akışı’ ,‘Doküman Yönetimi’ ve ‘eBA Capture modülleri’ ürünleriyle ilgili gelişmelerin de toplantıda paylaşılması bekleniyor.

Eba Hakkında
eBA (Elektronik Belge Akışı) belgelerinizin, süreçlerinizin elektronik ortamda işlem görmesi, onaylanması ve depolanmasını sağlayan kullanışlı bir yönetim karar destek aracıdır. Esnek ve etkili tasarım araçları ile değişik süreçleri kolaylıkla ve kısa sürede elektronik ortama taşınmasını sağlar web tabanlı bir uygulamadır. Mobil cihazlarla süreçlerinizi yönetebilirsiniz. eBA işleri farklı noktalar arasında elektronik olarak dolaştırarak, işletmelerin iş yapma biçimini önemli ölçüde iyileştirir.
ETİKETLER : eBA ELEKTRONİK BELGE
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun