İş Yazılımları 02 EYLÜL 2013 / 16:39

Adobe Tekil Üyelik Planını Duyurdu

Creative Cloud çözümlerini grafik tasarımcılar için hazır.
Adobe Ekipler İçin Creative Cloud masaüstü uygulamaları portföyünü yeni tekil üyelik planı ve en gelişmiş grafik tasarım teknolojileriyle yeniledi.
Ekipler için Creative Cloud kapsamındaki iki yeni üyelik planı, kreatif kadroların CC masaüstü portföyündeki Photoshop CC, Illustrator CC, InDesign CC gibi masaüstü uygulamaları için toplu üyelik veya isteğe bağlı olarak tekil üyelik satın almasını sağlıyor.

İki seçenek
Tam kapsamlı seçenekte, Adobe’nin 14 farklı masaüstü uygulaması cihazlar arası gelişmiş işbirliği ve yayınlama özellikleriyle birlikte sunuluyor.
İkinci opsiyonda ise tek bir masaüstü uygulamasına 20 GB depolama alanıyla erişim sağlanabiliyor. Kullanıcılar yapacakları kreatif çalışmaları 1,6 milyondan daha küresel yaratıcı üyesi ile özgün yorum paylaşma imkanı sağlayan Behance sayfalarında sergileyebilecek.. Her iki seçenekte de lisans yönetimi süreçleri ve kurulum kolay.
Ayrıca Admin Console web portalı ise, sistem yöneticilerinin organizasyondaki kullanıcılara ait tüm satın alma, kurulum ve yönetim süreçlerini tekil üyelik sözleşmeleri ve tek bir kontrol merkezi üzerinden tamamlamasına izin veriyor.
Üyelik Planı ve Satın Alma Seçenekleri
Ekipler için Adobe Creative Cloud’un yeni tekil uygulama planı kullanıcı başına aylık 29,99 ,CS3 veya daha yeni sürümünü kullanan müşteriler ise tekil uygulama üyeliğinden 19,99 Amerikan dolardan başlayan fiyatlarla satılacak. Adobe ürünlerindeki yenilikler ve fiyatlarla ilgili detaylı bilgiye kurumun internet sitesinden erişmek mümkün.

 
ETİKETLER : Adobe fiyat
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun