Yaşam Tarzı İnternet 21 HAZİRAN 2013 / 15:53

Ziraat Bankası internet şubesini yeniledi

Ziraat Bankası Yeni Nesil İnternet Şubesi, tamamen yenilendi. Ziraat Bankası İnternet Şubesi müşterilerine daha hızlı, daha kolay, daha işlevsel, bir internet bankacılığı deneyimi yaşatıyor.Ziraat Bankası İnternet Şubesi’ne kısa bir süre önce yepyeni yüzüyle yayına geçen Ziraat Bankası İnternet Sitesi www.ziraatbank.com.tr üzerinden erişilebilir. Ziraat Bankası ürün, kampanya, yenilik ve haberlerinin çok daha kolay bir şekilde keşfedilmesini sağlayan Ziraat Bankası internet sitesi yenilenen yüzüyle Ziraat Bankası ürünlerini ön plana çıkarıyor ve Ziraat Bankası hizmet çeşitliliğini vurgulayacak bir tasarım ile kullanıcıları karşılıyor. Müşterilere yönelik hesaplama araçları, kullanışlı bilgi erişimi, modern tasarım ve yazılım çalışmalarıyla Ziraat Bankası web sitesi; bankanın ürün, kampanya, yenilik ve haberlerini ziyaretçilerine sunmayı amaçlıyor. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar; Ziraat Bankası’nın ürün ve hizmetlerini karşılaştırma kolaylığına sahip olup, kendilerine en uygun ürün ve hizmete başvurabiliyorlar.

Yeni Nesil İnternet Şubesi ihtiyaçlara göre kategorize edilmiş kolay erişim sağlanabilir menü yapısıyla ve kullanıcı dostu görünümüyle müşterilerin beklentilerini karşılamayı amaçlıyor. Ziraat Yeni Nesil İnternet Şube’de bankacılık işlemleri kolaylıkla yapılabilir, hesaplar ve profil bilgileri tek bir noktadan takip edebilir, Ziraat Bankası’nın tüm ürünlerini Ziraat Plus başlığı altında incelenebilir, bu ürün ve hizmetlere tek bir adımda sahip olunabilir.

Modern tasarımı sayesinde, Ziraat Bankası yeni nesil internet şubesi hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda rahatlıkla kullanılabilir, bankacılık işlemleri mekâna ve zamana bağlı kalmadan kolayca gerçekleştirilebilir.