Yaşam Tarzı İnternet 22 EKİM 2015 / 14:47

YouTube Red için geri sayım başladı

YouTube yeni servisi YouTube Red’i hayata geçirmeye hazırlanıyor.

YouTube yeni servisi “YouTube Red” ile kullanıcılarını birçok yenilik sunacak. İlk etapta 28 Ekim tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde hizmete girecek uygulamanın, ilerleyen günlerde kademeli olarak dünyanın diğer bölgelerinde de hizmete girmesi bekleniyor.

Ayda 10 dolar karşılığında abone olunabilen YouTube Red ile kullanıcılar, video izlerken dakika başı karşılarına çıkan reklamları izlemekten kurtulacaklar. Bunun yanı sıra videoları çevrimdışıyken de izleyebilecek olan kullanıcılar, bilgisayarlarına indirebilecekleri videolar ile kendilerine ufak bir arşiv yaratabilecekler.

Uzun bir süre video konusunda neredeyse rakipsiz olan YouTube, pazara giren Spotify benzeri uygulamalarla birlikte kendisini yoğun bir rekabet ortamının içerisinde buldu. Spotify’ın ücretli aylık üyelik modelinden esinlenen YouTube, ilk etapta kullanıcılara 1 aylık ücretsiz kullanım imkanı sunacak. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun