Yaşam Tarzı İnternet 22 HAZİRAN 2012 / 14:28

Youtube Pinterest'ta yayın yapacak

Youtube Pinterest'ta yayın yapacak

Ağustos 2011’den bu yana video içerikleri sitesinde destekleyen Pinterest, Youtube’un video arşivini Pinterest üzerinde yayınlayacağını duyurdu.İçerisinde ilham verici, yemek, moda, spor ve daha birçok kategoriye göre panolar oluşturup video paylaşımına başlayacak olan Youtube yaptığı açıklamada daha önce Google+, Facebook ve Twitter da olduğu gibi Pinterest’te de hizmet vereceklerini duyurdu.

Açıklamanın devamında Pinterest video güncellemesinin duyurulmasından itibaren,eğlenceye katılmak için çok istekli olduklarını duyuran Youtube yetkilileri, videoları paylaşmaları için bir Pinterest rüya takımı kurduklarını dile getirdiler.

Aylık 21 milyon tekil kullanıcısı olan Pinterest’in, Youtube’un hedef kitlesini genişletmesine yardımı olacaktır.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun