Yaşam Tarzı İnternet 06 ŞUBAT 2012 / 17:12

Yenibiris.com’un yeni uygulamalarıyla artık iş bulmak daha kolay

Yenibiris.com, yeni uygulamarıyla birlikte iş arayanlara büyük kolaylıklar sağlıyor.Yenilenen ve eklenen özelliklerin en göze çarpanı “benim sayfam modülü”. Bu özelliklke birlikte adaylar özgeçmişlerinin ne zaman incelendiğini ve değerlendirildiğini, başvurdukları ilanların durumunu, işverenlerden gelen mesajların en ayrıntılı şekilde takip edebiliyorlar.

Bir diğer ilgi çekici uygulama olan “ilan detay modülü” ise adayların aradıkları ilanları incelerken benzer ilanların da yan modüllerde görünmesini sağlıyor.

Bunun yanı sıra hızlı başvuru modülü ve yeni özgeçmiş güncelleme modülü sayesinde adaylar hem en hızlı şekilde en güncel özgeçmişleriyle işe başvurabiliyorlar, hem de özgeçmişlerini oluştururken aynı zamanda nasıl göründüğünü ve doldurmadıkları alanları takip edebiliyorlar.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun