Yaşam Tarzı İnternet 18 ARALIK 2008 / 09:40

Yazılımını kullandığın kadar öde

Netsis’in çok küçük ölçekli işletmelere yönelik geliştirdiği Netlite@6 yazılımı satın alınabildiği gibi kiralanabiliyor da.

Netsis’in çok küçük ölçekli işletmelere yönelik geliştirdiği Netlite@6 yazılımı satın alınabildiği gibi kiralanabiliyor da.


Stok, cari, fatura, muhasebe gibi temel iş otomasyonlarını içeren Netlite@6 çok küçük ölçekli şirketler ve esnafların günlük iş süreçlerine uygun olarak tasarlanmış. Yazılım Türkçe menüye ve MS Office uyumluluğuna sahip.Ek bir eğitim ve alışma süreci gerektirmeyen Netlite@6, Bimeks'te 450 YTL fiyatla satılırken, Turkcell'in kurucusu olduğu istecozumler.com'dan da aylık kullanım bedeli 19.99 YTL'ye kiralanabiliyor.


Türkiye'de ilk kez kiralama modeli ile bir iş yazılımına sahip olmayı mümkün kılan bu model, herhangi bir başlangıç bedeli gerektirmiyor. Yalnızca aylık kira ödemesiyle isteCozumler.com'dan Netlite@6'yı kullananlar, versiyon yenileme ve çağrı merkezi hizmetlerinden de ücretsiz yararlanabilecek.


www.netsis.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun