Yaşam Tarzı İnternet 19 AĞUSTOS 2014 / 09:55

Xbox One'ın yeni uygulaması: ReddX

Microsoft, Xbox One için özel bir Reddit uygulaması çıkarıyor. Bu uygulama ile Xbox One oyuncuları sosyal ağda gezinebilecek, kendi linklerini gönderebilecek ve konsoldan içeriği oylayabilecekler. Uygulamaya 19 Ağustos’ta Kuzey Amerika’da sistemden ulaşılabilecek.ReddX uygulamasının sol tarafında sitedeki konu başlıkları yer alırken resimler, YouTube videoları ve GIFler sağ tarafta otomatik olarak yüklenecek. Kullanıcılar, resimleri yaklaştırabilecek, videolara göz atabilecek ve GIFleri, geri ya da ileri sarabilecek ya da duraklatabilecekler. Kinects’i olan Xbox One kullanıcıları kendi sesleriyle ReddX’i kontrol etmek için kamerayı kullanabilecekler.

ReddX, yeni bir MTV uygulamasıyla birlikte geliyor. TV aboneleri, uygulama üzerinden yayın öncesi görüntüleri, bonus klipleri ve MTV şovlarının tüm bölümlerini izleyebilecekler.
ETİKETLER : reddit ReddX xbox one
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun