Yaşam Tarzı İnternet 04 MAYIS 2011 / 12:13

Vodafone işletmelere web sitesi ve e-posta hizmeti sunuyor

Temmuz'un başından itibaren işletmelere gelecek olan web sitesi zorunluluğunda müşterilerine kolaylık sağlamayı hedefleyen Vodafone, Microsoft işbirliği ile işletmelere web sitesi ve e-posta hizmeti vermeye başladığını açıkladı.

14 Şubat 2011’de Resmi Gazete’de yayınlanarak yasalaşan ve 1 Temmuz 2012’den itibaren yürürlüğe girecek olan 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu işletmelere web sitesi yapma zorunluluğu getiriyor. Bu geçiş sürecinde işletmelere yardımcı olmayı ve yurtdışına açılımlarını desteklemeyi amaçlayan Vodafone Türkiye, ücretsiz alan adı, Microsoft Exchange e-posta hizmeti, Türkçe/İngilizce web sitesi, özel web sitesi tasarım desteği ve Türkiye’de bir ilk olan sınırsız hosting gibi birçok avantaj sunuyor.

Hizmetten faydalanmak için Vodafone müşterisi olmak ve 12 ay boyunca en az 50 lira fatura ödemeyi taahhüt etmek gerekiyor. Hizmet paketleri Eko-web Paketi ve Pro-web Paketi seçeneklerinden oluşuyor ve işletmeler ihtiyaçları doğrultusunda bu paketlerden birisini seçebiliyor.

Eko-web Paket seçeneği com/net alan adı, 10 adet e-posta, 1 GB e-posta kapasitesi, sınırsız web alanı, sınırsız trafik, 7/24 destek hizmetlerini içeriyor. Pro-web Paketi ise 20 adet e-posta, 1 GB e-posta kapasitesi, sınırsız web alanı, sınırsız trafik, 7/24 destek yanında özel web sitesi tasarım desteği ve İngilizce web sitesi çeviri hizmetleri sunuyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlamadan Sorumlu Bölüm Başkanı Kurtuluş Alıç şunları söyledi: “Şubat ayında yasalaşan ve önümüzdeki yılın Temmuz ayında işletmelere web sitesi sahibi olma zorunluluğu getiren yeni Türk Ticaret Kanunu’nun bilgi toplumuna geçişte önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz. Biz de Vodafone olarak avantajlı mobil iletişim hizmetlerimize web sitesi ve e-posta hizmetlerini ekleyerek, işletmelerin iş yapış şekillerini ve yurtdışına açılmalarını kolaylaştırıyoruz.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun