Yaşam Tarzı İnternet 28 AĞUSTOS 2009 / 07:43

UyumSoft, Ar-Ge merkezini Ankara’ya taşıdı

UyumSoft, Ankara’daki Bilkent Cyberpark'ta açtığı bölge ofisinde çalışmalarını sürdürüyor.

UyumSoft, Ankara’daki Bilkent Cyberpark'ta açtığı bölge ofisinde çalışmalarını sürdürüyor.


Ankara'da oluşturduğu yeni Ar-Ge ekibiyle, kamu ve özel sektör projelerine hizmet sunan UyumSoft; önümüzdeki aylarda, Konya, Adana, Eskişehir, Kayseri, Gaziantep gibi diğer illere ve ardından komşu ülkelere ERP yazılımı ve danışmanlığı hizmeti götürmeyi hedefliyor. Türk Kızılay'ının da aralarında bulunduğu kamu projelerine hizmet sunmaya devam ettiklerini anlatan UyumSoft Genel Müdürü Mehmet Önder, Ankara'da genişletilen merkez ofisi ile kamuya ve özel sektör projelerine daha yoğun hizmet vermeyi planladıklarını söyledi.

İngiltere, Azerbaycan, Arnavutluk ve İran pazarlarının ardından, birkaç yıl içinde Avrupa, Ortadoğu ve Rusya'ya yazılım ihraç etmeyi planlayan UyumSoft, geçtiğimiz günlerde Azerbaycan'da açtığı ofisinin ardından, Ortadoğu, Afrika ve Avrupa'da da ofisler açmayı düşünüyor. UyumSoft, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), İş Zekası, B2B, B2C, CRM gibi alanlarda yazılım ve danışmanlık hizmeti veriyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun