Yaşam Tarzı İnternet 26 EYLÜL 2011 / 14:49

uTorrent’in yeni sürümü indirilmiş dosyaların cihazlara atılmasını kolaylaştırıyor

uTorrent iPhone, Android ve konsollarla buluşuyor

Yeni sürümde indirilmiş dosyaları doğrudan uTorrent üzerindeyken çekip sürükleyerek mobil cihazlara atabiliyorsunuz.Uzun süredir Torrent kullanan birisi olarak çok mutluyum. Zira Torrent dosyalarını indirmenin en kolay yollarından biri olan uTorrent programında indirdiğim bir dosyayı pencerede atıp cihaza atana kadar sıkıntı çekiyordum.

Yeni sürümle birlikte PC kullanıcıları –ne yazık ki Mac için henüz yok- Android, iPhone, Xbox 360 ya da PS3’e doğrudan indirdikleri dosyayı atabilecek. Hem de programın içindeyken indirilmiş dosyaları sadece tutup çekerek... (drag and drop)

Ne yazık ki atılan dosyalar doğrudan oynatılabilir formatta olmuyor ancak yakında çıkacak uTorrent Pro’da bu seçeneğin olması bekleniyor. 100 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan programın eklenmiş özelliklerini beta sürümünde görebilirsiniz. Yakında tam sürümün de çıkması bekleniyor.Programla ilgili daha fazla bilgi için http://www.utorrent.com/intl/tr/ adresini, beta sürümünü –doğrudan- indirmek için http://download.utorrent.com/beta/utorrent-3.1-latest.exe adresini kullanabilirsiniz.