Yaşam Tarzı İnternet 27 EYLÜL 2012 / 15:09

UNICEF'e destek için paylaşımda bulunabilirsiniz

UNICEF'e destek için paylaşımda bulunabilirsiniz

Birleşmiş Milletler’in çocuklara yardım sağlayan kurumu UNICEF’e sadece paylaşarak yardımcı olmak mümkün.Bugüne kadar yaklaşık 2 bin 900 defa anlık paylaşım yapan 2 binin üzerinde ShareBugg kullanıcısı, UNICEF’in “Hayat Veren Hediyeler” hediye paketlerini Facebook hesaplarından arkadaşlarıyla paylaşabilecek.

Bu sayede uygulama kullanıcıları, ilk yardım çantasından aşıya, kalemden su setine kadar 25 farklı hediye paketini 300 binden fazla arkadaşıyla paylaşarak UNICEF’e manevi yardımda bulunacak. Döneme özel olarak “Okullar Açılıyor” konseptiyle kurumun bünyesine ekleyeceği dört yeni hediye paketi de ShareBugg’da paylaşıma açık olacak. Uygulama üzerinden yapılan Facebook gönderisi içerisinde yer alan ve kurumun web sitesine yönlenen link sayesinde hediyelerin satın alınması mümkün hale getirilerek, çocuklara hediye gönderilmesi sağlanacak.

Sadece bir uygulama kullanarak hayatın her anını paylaşmayı amaçlayan Paylaşım Teknolojileri, 03 Eylül’de uygulamayı Android işletim sistemli akıllı telefonlarda da kullanılabilir hale getirdi. Kullanıcıların kariyeriyle ilgili aldığı kitaptan müzede beğendiği bir esere hayatın her alanını arkadaşlarıyla paylaşması için önümüzdeki günlerde Twitter, Linkedin ve Pinterest gibi alternatif sosyal medya mecraları da uygulama bünyesine entegre edilecek.

UNICEF hediye paketlerine erişilebilecek link: https://hayatverenhediyeler.org/site/shop.php?catid=0

ShareBugg’a web sitesinden http://sharebugg.com

Facebook’tan http://www.facebook.com/ShareBugg

veya Twitter’dan https://twitter.com/sharebugg ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için:

http://itunes.apple.com/us/app/sharebugg/id516091448?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.penguen.sharebugg&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5wZW5ndWVuLnNoYXJlYnVnZyJd
ETİKETLER : unicef unicef sharebugg
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun