Yaşam Tarzı İnternet 27 HAZİRAN 2016 / 16:29

Twitter, Stickers özelliğini tanıttı

Twitter yeni fotoğraf düzenleme aracı #Stickers'ı tanıttı. Bu yeni uygulama ile kullanıcılar birçok aksesuar ve emoji arasından seçim yapıp bunları fotoğraflarına ekleyebilecekler.

Twitter yeni fotoğraf düzenleme uygulaması #Stickers’ı duyurdu. Bu uygulama ile kullanıcılar Twitter’daki aksesuar ve emoji kütüphanesinden istedikleri seçimi yaparak fotoğraflarını daha da eğlenceli hale getirecek görsel eklentileri kullanabilecekler.
Özellik sayesinde kullanıcılar, fotoğraflarını birden çok görsel eklenti ile süsleyebilecekler. Bu sticker’ların boyutlarını değiştirip fotoğrafta istedikleri yere koyabilecekler. Stickerlı fotoğrafı tweet attıktan sonra Tweet’teki sticker üstüne dokunarak, dünyanın dört bir tarafındaki kullanıcıların aynı sticker’ı nasıl kullandıklarını gösteren yeni bir zaman tüneline yönlendirilecekler.Fotoğraflara sticker yükleme özelliği önümüzdeki birkaç hafta içinde iOS ve Android’de Twitter kullananlar için mevcut olacak. #Stickers, Twitter’daki filtre, tag, kırpma ve ulaşılabilirlik seçenekleri gibi fotoğraf düzenleme özelliklerine sahip olacak. 

 
ETİKETLER : Twitter #Stickers