Yaşam Tarzı İnternet 27 HAZİRAN 2016 / 16:29

Twitter, Stickers özelliğini tanıttı

Twitter yeni fotoğraf düzenleme aracı #Stickers'ı tanıttı. Bu yeni uygulama ile kullanıcılar birçok aksesuar ve emoji arasından seçim yapıp bunları fotoğraflarına ekleyebilecekler.

Twitter yeni fotoğraf düzenleme uygulaması #Stickers’ı duyurdu. Bu uygulama ile kullanıcılar Twitter’daki aksesuar ve emoji kütüphanesinden istedikleri seçimi yaparak fotoğraflarını daha da eğlenceli hale getirecek görsel eklentileri kullanabilecekler.
Özellik sayesinde kullanıcılar, fotoğraflarını birden çok görsel eklenti ile süsleyebilecekler. Bu sticker’ların boyutlarını değiştirip fotoğrafta istedikleri yere koyabilecekler. Stickerlı fotoğrafı tweet attıktan sonra Tweet’teki sticker üstüne dokunarak, dünyanın dört bir tarafındaki kullanıcıların aynı sticker’ı nasıl kullandıklarını gösteren yeni bir zaman tüneline yönlendirilecekler.Fotoğraflara sticker yükleme özelliği önümüzdeki birkaç hafta içinde iOS ve Android’de Twitter kullananlar için mevcut olacak. #Stickers, Twitter’daki filtre, tag, kırpma ve ulaşılabilirlik seçenekleri gibi fotoğraf düzenleme özelliklerine sahip olacak. 

 
ETİKETLER : Twitter #Stickers
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun