Yaşam Tarzı İnternet 01 ŞUBAT 2012 / 17:20

Twitter'da günün en fazla konuşulanları

Twitter'da bugün neler konuşuldu?

Türkiye gündeminin sosyal medyada nasıl yankı bulduğunu gösteren günün Twitter özetinde, Barış Manço, İlyas Salman, Beşiktaş Milangaz, TFF ve Fenerbahçe yer aldı.#Barış Manço

13. ölüm yıl dönümü nedeniyle Barış Manço sosyal ağlarda en fazla anılan kişi oldu. Manço 1 Ocak 1943’te dünyaya gelen Manço, 1 Şubat 1999’da hayatını kaybetti.

#Çarşıdan aldım Shaqiri eve geldim Necati

Galatasaray’ın uzun süre transferi için uğraş verdiği Basel’in genç oyuncusu Shaqiri’nin yerine Necati Ateş’in takıma kazandırılması sosyal ağda alay konusu oldu.

#Sıfır tolerans ve #İstifa yetmez izah bekliyoruz

3 Temmuz’dan bu yana Türkiye Futbol Federasyonu’nu meşgul eden, Fenerbahçe’nin de sanıklar arasında bulunduğu “şike soruşturması” yeni bir boyut kazandı. Türkiye Futbol Federasyonu’nu yönetiminin istifa etmesi üzerine UEFA’nın her koşulda şike yapan takımlara uyguladığı yaptırımların ifadesi olan “sıfır tolerans” en çok takip edilen konular arasına girdi. Fenerbahçe taraftarları da TFF yönetiminin istifa etmesinin yeterli olmayacağını belirten bir başlık açtı.

#Beşiktaş Milangaz ve #Çek Cumhuriyeti

Beşiktaş Basketbol Takımı deplasmana giderken THY’nin takım eşyalarını Türkiye’de bırakması üzerine, siyah beyazlı takım zor zamanlar yaşıyor. Bu akşamki maç için Prag’ta forma üretildiği bilgisi geldi.

#İlyas Salman

Efsane oyuncunun trafik kazası sonucu yaralanması sosyal medyada büyük etki yarattı.

#Dev-Yol

18 sanık hakkında 30 yıldır devam eden Dev-Yol davası zamanaşımı nedeniyle düştü.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun