Yaşam Tarzı İnternet 16 MAYIS 2011 / 11:20

Twitter’da en birinci Lady Gaga

Twitter'da 10 milyon takipçi kazanan ilk kişi oldu

Lady Gaga, sosyal paylaşım sitesi Twitter’da 10 milyondan fazla takipçisi olan ilk ünlü oldu.Sanatçı, destekleri için tüm hayranlarına teşekkür etti ve “10 milyon canavar. Dilim tutuldu, başardık. Sizi, hastalık derecesinde seviyorum. Gülümseyerek Londra’dan ayrılıyorum” dedi. Zira Lady Gaga, Carlisle’da bu yılın Radio 1 Big Weekend’inde sahne aldı.

Lady Gaga, mart ayında Twitter’da 9 milyon takipçi sayısını geçen ilk kişi oldu ve geçtiğimiz ağustos ayında da Britney Spears’ın bu konumunu ele geçirdi. Britney Spears ise Hollywood’un yakışıklı aktörü Ashton Kutcher’ın ardından, sadece üç ay sosyal medyanın tepesinde kalabildi.

Lady Gaga’nın Facebook’ta 24 milyon ‘Beğen’i, yani hayranı var. Ama Lady Gaga, Facebook’ta Eminem’in, Facebook’un ve Texas Hold’em Poker sayfalarının gerisinde kalıyor.
ETİKETLER : lady gaga Twitter
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun