Yaşam Tarzı İnternet 22 ŞUBAT 2013 / 16:53

Twitter’da bugün en çok ne konuşuldu?

Türkiye gündeminin sosyal medyada nasıl yankı bulduğunu gösteren günün Twitter özetinde, Yılmaz öztuna,  Yine Kızılay,Nuri Bilge Ceylan,#Sigaraicilmez,#gotunuzdengunuydurmayin ve #iyikidogdunleylailemecnun yer aldı. #iyikidogdunleylailemecnun

İlk bölümü geçtiğimiz yıl yayınlanan kült komedi dizisi Leyla ile Mecnun’un birinci yıl dönümü hayranları tarafından Twitter üzerinde de kutlandı.

#Yılmaz Öztuna

Türkiye Gazetesi Baş Yazarı, tarihçi ve eski millet vekili Yılmaz Öztuna’nın vefat etmesi sosyal mecralarda da yankı buldu.

#Sigaraicilmez

9 Şubat Dünya Sigara Bırakma Günü sebebiyle Twitter üzerinde sigarayı bırakmanın önemi kullanıcılar tarafından vurgulandı.

#gotunuzdengunuydurmayin

Okan Bayülgen’in başlattığı hash tag, oldukça ilgi toplayarak Twitter üzerinde konuşulan ve tartışılan konuların başında geldi.

#Yine Kızılay ve #HIV

İstanbul’da farklı hastanelerde tedavi gören 3 hastaya Kızılay’dan alınan kan yoluyla HIV virüsü bulaşması ve bu hastalardan birinin hayatını kaybetmesi, Kızılay’ın Twitter üzerinde de oldukça sert eleştirilere maruz kalmasına sebep oldu.

#Nuri Bilge Ceylan

Ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın babasını kaybetmesi sosyal ağlar üzerinde en çok konuşulan konulardan bir diğeri oldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun