Yaşam Tarzı İnternet 19 NİSAN 2012 / 17:56

Türk girişimi 2 milyon liralık yatırım daha aldı

Bebek ve çocuklara yönelik alışveriş sitesi unnado.com bünyesinde 10’dan fazla internet girişimini bulunduran iLab Ventures’den 2 milyon liralık ikinci yatırımını aldı.Şirketten yapılan açıklamaya göre, geçtiğimiz sene 15 kat büyüyen site, her ay onbinlerce ebeveyne çocukları için yüzde 90’a varan indirimler ile alışveriş yapma imkanı sundu. Davetiye sistemiyle üye olunan site, günde binden fazla ürün gönderimi yapıyor. Ebeveynler arkadaşlarını davet etmeleri durumunda, siteye her üye olan arkadaşları için 10 liralık hediye çeki kaznma imkanına da sahip oluyorlar.

Konuyla ilgili konuşan sitenin kurucu ortakları Göktuğ Okan Oğuz ve Haldun Uraz Boralılar, Unnado'nun yaklaşık 1,5 sene önce, küçük bir odada başladığını belirttiler. Oğuz ve Boralılar, şu esnada 2 bin metrekarelik bir binada yüzbinlerce üyesi ile hayatına devam eden sitenin, ağırlıklı olarak anne ve anne adaylarına hitap ettiğini söylediler.

Konuya değinen iLab Ventures Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa E. Say, Unnado'nun tam bir başarı öyküsü olduğunu belirtti. Say, iLab Ventures olarak Unnadó ekibi ile sahip oldukları bu girişimi yeni ölçeklere taşımak istediklerinin altını çizdi.

Sadece davetiye sistemiyle üye olunabilen unnado.com, ücretsiz olarak hizmet veriyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun