Yaşam Tarzı İnternet 12 HAZİRAN 2012 / 11:32

TTNET Netdisk'i Tivibu'ya bağladı, fotoğraflarınızı televizyona taşıdı

TTNET Netdisk'i Tivibu'ya bağladı

Bu sayede TTNET Netdisk'e attığınız tüm fotoğraflarınızı Tivibu Ev cihazınız üzerinden doğrudan izleyebileceksiniz. TTNET, ITPV servisi Tivibu Ev’in etkileşimli araçları arasına, bulut depolama ürünü Netdisk'i de ekledi. TTNET’in eklediği özellikle birlikte Netdisk üzerinde depolanan tüm fotoğraflar, artık Tivibu Ev üzerinden fotoğrafların çekildiği tarihe göre görüntülenebiliyor.

Bu fotoğrafları Tivibu Ev Netdisk aracı üzerinden tek tek ya da slayt şovu halinde görüntülemek mümkün. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmek için Tivibu Ev İnteraktif Servisler platformundan Netdisk'i seçerek TTNET tek şifreyle giriş yapmak yeterli oluyor.

TTNET aboneleri Netdisk 1 GB paketinden herhangi bir bedel ödemeden faydalanabilirken, Netdisk 50 GB’ı aylık 4,99 TL ücretle ve Netdisk Sınırsız'ı aylık 9,99 TL ücretle kullanabiliyor.

Netlimitsiz ve Ultranet Limitsiz paketlerine sahip TTNET’liler ise 30 Haziran 2012’ye kadar ücretsiz Netdisk 50 GB kullanma şansına sahipler.
ETİKETLER : tivibu tivibu netdisk
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun