Yaşam Tarzı İnternet 09 ŞUBAT 2012 / 14:55

TTNET, girişimcileri ve yatırımcıları aynı çatı altında topluyor

TTNET, “TTNET Teknoloji Vadisi” projesiyle birlikte Türkiye’nin yaratıcılık ve teknolojik gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyor.TTNET bu proje kapsamında, sektörde yeni ürün ve servislerin sunulmasına olanak sağlamanın yanı sıra farklı sektörlerden gelecek iş fikirleriyle farklı alternatifler üretmeyi amaçlıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, bu projeyle ile girişimcilere projelerini hayata geçirme konusunda destek olacaklarını, yatırımcılara da tek kaynaktan iyi fikirlere ulaşma imkanları sağlayacaklarını belirtti. İyi bir fikrin dünyayı değiştirebileceğini vurgulayan Yılmaz, projeyle birlikte Türkiye’nin yaratıcılık ve teknolojik gelişimine katkıda bulunacaklarına inandığını söyledi.

Bu sistemde iş fikri olanların öncelikle TTNET’in profesyonel ekipleri tarafından yapılacak ön değerlendirmeyi geçmeleri gerekiyor. Bu aşamayı geçen fikirler daha sonra yatırımcıların beğenisine sunulacak.

SİSTEMİN İŞLEYİŞ GRAFİĞİ

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun