Yaşam Tarzı İnternet 22 EKİM 2012 / 16:21

Tivibu'da bayram boyunca sinema kanalları ücretsiz

Tivibu kullanıcıları, Kurban Bayramı boyunca sürecek kampanya kapsamında, mevcut paketlerinden bağımsız olarak Maxi Plus Paketi içeriklerini ve SinemaTV kanallarını herhangi bir ek ücret ödemeden izleyebilecekler. Maxi Plus üyelik gerektiren 24 TV kanalının yanı sıra Sinema TV üyeliği gerektiren, Sinema TV Aşk, Sinema TV Aksiyon ve Sinema TV 1001 kanalları, arife günü de dahil olmak üzere 4 gün boyunca ek bir ücret ödemeden izlenebilecek. Tüm kanalların Tivibu Ev’de yayın yapan HD versiyonları da izleyicilerin deneyimine açık olacak.

Bunun yanı sıra Kırmızı Halı klasörü haricinde, “Seç İzle” başlığı altında bulunan ve Maxi Plus üyelerine özel sunulan 300’e yakın film, bayram tatilini film izleyerek geçirmek isteyen Tivibu üyelerine sunulacak. Ayrıca tüm dünyada milyonlarca izleyicisi olan “Fringe”, “Vampire Diaries”, “Person of Interest”, “Rizzoli & Isles” ve “Supernatural” gibi dizilerin de bulunduğu 500’ün üzerinde dizi bayram boyunca tüm Tivibu üyelerinin seyrine açık olacak.Tivibu Ev ve Tivibu Web üyelerine açık olacak kanallar:

Spor: Eurosport, Eurosport 2, ESPN Classic, Motors TV, Nautical Channel

Yaşam: Shorts TV, Ginx, Body in Balance, Myzen.TV

Müzik: I-Concerts, Brava

Sinema: SinemaTV Aksiyon, SinemaTV Aşk, SinemaTV 1001

Yukarıdaki kanallara ek olarak, Tivibu Ev üyelerine açık olacak kanallar:

Spor: ESPN America

Yaşam: FX, Style Network

HD: NG Wild HD, SinemaTV Aksiyon HD, SinemaTV Aşk HD, SinemaTV 1001 HD, Luxe TV HD, Myzen.TV HD, I-Concerts HD, Brava HD, Sportivi HD, BBC HD, Duck TV HD, NHK World HD, ESPN America HD
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun