Yaşam Tarzı İnternet 24 EYLÜL 2009 / 07:25

TeamViewer'dan Mac'e yeni iş birliği araçları

Sohbet programı ve özelleştirilmiş TeamViewer QuickSupport iş yerinde yüksek düzeyde işbirliği olanağı sunuyor.

Sohbet programı ve özelleştirilmiş TeamViewer QuickSupport iş yerinde yüksek düzeyde işbirliği olanağı sunuyor.


Çevrimiçi iletişim ve paylaşım çözümlerinde lider olan TeamViewer, profesyonellere anlık sohbet programı ve özelleştirilmiş Quicksupport ile gelişmiş bir Mac üzerinde masaüstü paylaşımı sağlıyor.

İşletmeciler, TeamViewer QuickSupport'u kullanıp dünyanın dört bir yanındaki iş arkadaşlarının, müşterilerinin ve muhtemel müşterilerinin bilgisayarlarına erişebildikleri gibi marka sürekliliği oluşturmak için kendi logolarını ve metinlerini de dahil edebiliyor.

TeamViewer'in tüm yazılım programları çoklu platform yazılım özelliğine sahip, üstelik hem Windows hem de Mac sistemleriyle uyumlu. TeamViewer çözümleri, en yüksek güvenilirlik standartlarını koruyarak, yüksek performans garantilemek için sürekli güncelleniyor.

www.teamviewer.com

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun