Yaşam Tarzı İnternet 29 KASIM 2013 / 08:00

Taylan Kulaçoğlu'na Twitter'da destek artıyor

Redhack ve Anonymous gözaltılarında serbest bırakıldıktan sonra yeniden gözaltına alınan Taylan Kulaçoğlu için Twitter'da birçok etiket açıldı.Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma kapsamında RedHack grubuna yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 14 kişi yapılan sorgulamaların ardından serbest bırakılmıştı. Serbest bırakılan 14 kişi içerisinde yer alan Taylan Kulaçoğlu gözaltına alındı.

Twitter'da Kulaçoğlu'na destek büyürken, kendi el yazısına ait olduğu ifade edilen bir mesajda şu ifadelere yer verildi:
Başımız dik, gülümesemeye devam ediyoruz. Benim suçsuzluğumu kanıtlama yolunda siz fedakar dostlarımdan başka kimsem yok. Yanımdaysanız özgürüm...

Taylan Kulaçoğlu

Twitter'da açılan #TaylanKulacoğluYalnızDeğildir etiketi alında konuşulanlar ise şu şekilde:


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun