Yaşam Tarzı İnternet 14 ŞUBAT 2012 / 12:00

Steam belirsizliği devam ediyor

Geçtiğimiz yıl Steam’e saldıran haklayıcıların yarattığı hasar belirsizliğini halen sürdürüyor.Valve yayınladığı açıklamada, kullanıcı bilgilerinin ve kredi kartı bilgilerinin çalındığına dair kanıtlarının henüz oluşmadığını belirtti. Valve’den Gabe Newell, 2004-2008 yılları arasına ait kullanıcı hesap bilgileri (şifreler hariç) ve kredi kartı bilgilerine erişildiğinden tam olarak emin olmadıklarını söyledi.  Ayrıca kredi kartlarının kötü amaçlarla kullanıldığını henüz tespit etmediklerini de sözlerine ekledi.

Bu açıklamayı kullanıcıları bilgilendirme ve konunun peşinde olduklarını belirtme amaçlı yaptığını belirten Newell, kullanıcıların Steam hesaplarını sürekli olarak kontrol etmelerini tavsiye etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun