Yaşam Tarzı İnternet 26 OCAK 2016 / 11:26

Spotify video içerikler için geri sayıma geçti

Müzik uygulaması olarak milyonlarca kullancııya sahip olan Spotify, video içerik paylaşımına başlıyor.

Geçtiğimiz yıldan bu yana video içerik paylaşımı ve podcast üzerine çalışmalar gerçekleştiren Spotify, video içerik paylaşımı konusunda harekete geçiyor

The Wall Street Journal'da yer alan habere göre, kullanıcılara sunduğu içeriği zenginleştirmek isteyen ve bir bakıma müzik uygulamasının yanı sıra içerik servisi de olmnaya başlayacak Spotify, bu hafta içerisinde hizmete açmaya planladığı video içeriklerle bu konuda somut adım atmaya başlıyor.

Farklı kategorilerde sunulacak video içerikler konusunda ABC, BBC, Vice Media, Slate, Comedy Central, ESPN ve MTV gibi birçok yayıncı ile anlaşan Spotify, içerikler hakkında çok fazla detay vermekten kaçınıyor.

Uygulamanın ilk etapta Android ve iOS cihazlara geleceği açıklanırken, video paylaşımın servisinin ilk etapta Amerika Birleşik Devletleri'nde, daha sonra da Birleşik Krallık, Almanya ve İsveç’te hizmete girmesi bekleniyor. Spotify, uygulamanın daha sonraki genişleme planları ile ilgili henüz bir bilgi vermedi. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun