Yaşam Tarzı İnternet 30 ARALIK 2011 / 14:30

Sonunda 'Facebook Messenger' kullanıma açıldı

Sonunda 'Facebook Messenger' kullanıma açıldı

Dev sosyal ağın uzun süredir beklenen masaüstü uygulaması bilgisayarlara indirilmeyi bekliyor. Uygulamayla Facebook arkadaşlarıyla tarayıcı açılmadan sohbet edilebiliyor.Sürekli tarayıcı üzerinden kullanmaya alıştığımız Facebook için artık Windows’larda kullanılabilecek basit bir uygulama geldi. Üzerinde bildirimlere vearkadaş taleplerine bakılabilen uygulamada doğrudan sohbet edilebiliyor.

Uygulama çıkmadan önce üzerinde oldukça konuşulmuştu. Microsoft’un sohbet programı Messenger üzerinden sosyal akışların takip edilmesiyle Facebook’un kendi yazılımını üretmesi ihtiyacı daha da ortaya çıkmaya başlamıştı. Zira yeni gelen uygulama sadece bildirimlerin takip edilmesine olanak tanımıyor, doğrudan sohbet edilmesini de sağlıyor.

Uygulama üzerinden de sıkça tarayıcı açılarak yönlendirme yapılabiliyor.

Detaylı bilgi için: https://www.facebook.com/help/messenger-for-windows

Uygulamayı indirmek için:  http://dragon.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash4/84995/940/FacebookMessengerSetup.exe
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun