Yaşam Tarzı İnternet 09 MART 2012 / 16:01

SOGLA, toplumsal sorumlara çözüm sağlıyor

SOGLA, toplumsal sorumlara çözüm sağlıyor

Sosyal girişimciliği gençler arasında yaygınlaştırmayı amaçlayan SOGLA, 7 Nisan tarihinde düzenleyeceği konferansla gençlere, Türkiye ve dünyada sosyal girişimcilerin neleri değiştirebileceklerini göstermek istiyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan SOGLA Sosyal Girişimcilik Konferansı, sosyal girişimcilik alanında önde gelen sivil toplum liderlerinin, yerli ve yabancı sosyal girişimcilerin, fikir öncülerinin ve genç sosyal girişimcilerin katılımıyla gerçekleşecek.

Son başvuru tarihi 20 Mart olan konferansa yapılan başvurulardan seçilecek olan 600 üniversite öğrencisi ve profesyonel konferansa katılma şansı elde edecek.

Ücretsiz yapılacak konferansa bu adresten başvurabilir aynı zamanda sosyal medyadaki yarışmalara katılabilir ve bir çok ödül kazanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun