Yaşam Tarzı İnternet 13 KASIM 2008 / 13:19

Sofware AG’den yeni altyapı çözümü

Software AG’nin yeni webMethods SOA Suite’i kurumsal seviyede servis odaklı mimari (SOA) kurulumu ve yönetimi çözümü sunuyor.

Software AG’nin yeni webMethods SOA Suite’i kurumsal seviyede servis odaklı mimari (SOA) kurulumu ve yönetimi çözümü sunuyor.


webMethods SOA Suite, kurumsal seviyede bir SOA uygulamasını kurmak, planlamak ve yönetmek için gerekli bütün yazılım bileşenlerini içeriyor. Software AG, webMethods SOA Suite’in temel bileşenleri arasında, hizmet sunumu ve planlaması için webMethods ESB ve SOA yönetişimi için CentraSite yer alıyor. webMethods ESB ise uygulama, hizmet, süreç ve iş ortaklarının tek bir platform üzerinden entegre edilmesini ve birlikte çalışmasını sağlıyor. Politika uygulamayı ve performans izlemeyi kolaylaştıran hizmet aracısı webMethods Mediator CentraSite ile tam entegre olduğundan, farklı SOA uygulamalarının tek çatıdan yönetilmesini sağlıyor. Tamamlayıcı nitelikteki webMethods Insight da farklı SOA ortamlarının yönetilmesini sağlıyor.


 


Software AG Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Peter Kürpick, “webMethods SOA Suite, en iyi teknolojinin performans avantajlarını entegre bir ürün setinin maliyet ve benzeri avantajlarıyla birleştiriyor. webMethods’ın satın alınması ve çeşitli yeni işbirlikleri sayesinde, son bir yılda ürün yelpazemiz çok genişledi. Bu ise bize gerek performans, gerekse sunduğu değer açısından eşsiz bir SOA altyapı portföyü kazandırdı. SOA projelerinin hızla iş kritik uygulamalara kaymasıyla, endüstri lideri konumumuza dayanan daha kapsamlı bir çözümü pazara sunmanın tam zamanı olduğuna karar verdik” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun