Yaşam Tarzı İnternet 20 ŞUBAT 2016 / 12:36

Skype kapsama alanını genişletiyor

Skype, pazar beklentileri doğrultusunda kendisini geliştirmeyi sürdürüyor.

Microsoft tarafından 2011 yılından satın alınan Skype, özelliklerine bir yenisini daha ekledi. 8,5 milyar dolara satın alınan uygulama, görüntülü konuşma özelliği ile birlikte iş dünyasının birbiriyle iletişim kurması konusunda en önemli iletişim kanallarından biri haline gelirsek, uygulamaya eklenen yeni özellik bu hizmetten faydalanan kullanıcıların yüzünü güldürecek cinsten. 

Yeni eklenen "grup görüşme desteği" ile beraber 25 kullanıcıya kadar görüntülü grup görüşme imkanı tanıyacak olan uygulama,  Android ve iOS mobil cihazlar üzerinden görüntülü görüşmeler yapılmasına olanak sağlayacak. 

Kademeli bir şekilde aktif hale gelecek uygulama ilk etapta Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'daki kullanıcılar için erişime açıldı. Kullanıcıların, Skype uygulamalarını güncellemeleri ile birlikte gelen yeni özellik, Türkiye'deki kullanıcılar için de erişime açılmış durumda. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun