Yaşam Tarzı İnternet 11 KASIM 2008 / 12:33

SAP’den verimlilik buluşması

SAP Türkiye, tedarik zinciri ve tedarikçi ilişkileri yönetimi konusundaki yeni çözümlerini iş ortakları ile birlikte düzenlediği SAP Tedarik Zinciri Etkinliği’nde tanıtıyor.

SAP Türkiye, tedarik zinciri ve tedarikçi ilişkileri yönetimi konusundaki yeni çözümlerini iş ortakları ile birlikte düzenlediği SAP Tedarik Zinciri Etkinliği’nde tanıtıyor.


Swissotel’de bugün gerçekleşen etkinlik gün sonuna kadar 20 farklı oturuma da ev sahipliği yapacak. Etkinliğin açılış konuşmasını SAP Çözüm Mühendisi Erdem Şekeroğlu, verimliliğe daha da fazla ihtiyaç olan şu günlerde bunu sağlayacak ürünlerin önemine dikkat çekerek SAP olarak operasyonel mükemmellik noktasında geliştirdikleri yeni ürünleri bu etkinlikte göstermek istediklerini belirtti. Farklı sektörlerde çözümlerin kullanıldığı başarı hikayelerine de yer verilen etkinlikte öne çıkacak konuları ise Şekeroğlu şöyşe sıraladı; “Temelde tedarikçilerle ilişkileri sağlayacak portal ürünlerinden bahsedeceğiz. Ama bu portal ürünleri sadece bir portal değil aynı zamanda tahminlemenin başlangıcından sevkiyatın planlamasına kadar tüm süreçleri içeriyor. Bugün ayrıca bir nakliye planlama çözümü ürününden söz edeceğiz. Bu yeni bir ürünümüz olan nakliye yönetimi çözümü. Lojistik şirketlerinin tüm lojistik operasyonlarını idame etmek için pozisyonlanan lojistik operasyonlardan finansal kısıma kadar uzanan uçtan uca çözümlerden bahsedeceğiz. Ayrıca insiyatifin gereği olan iki tane yeni çözümdem bahsediyoruz. Bunlardan ilki üretim sistemleri ile entegrasyon ERP sistemleri ile tezgah sistemleri arasındaki entegrasyon. İkincisi de SAP yeni bir alım yaptı ve üretim yönetimi segmentine geçti. Bu segment için pozisyonladığımız “SAP MI” dediğimiz ürünümüzden bahsediyor olacağız. Buna paralel olarak tedarik zinciri yönetimi dediğimiz önemli grup ürünlerimizin yeni versiyonlarından bahsedeceğiz” diye konuştu. SAP’nin bu yıl lojistik operasyonlara ağırlık verdiği bir sene olduğunu da belirten Şekeroğlu, klasik depo yönetimi sürecinin ötesindeki çözümleri de bu gün paylaşacaklarını belirtti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun